آزمایشگاه مرکزی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در سال 1389 تاسیس و در راستای فراهم کردن تجهیزات پیشرفته و حساس و ارائه خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی دقیق به تمامی رشته های این پردیس و سایر دانشگاه های کشور فعالیت می کند. این خدمات در دو بخش تجزیه شیمیایی مواد و ژنتیک و بیوتکنولوژی می باشند.

محققین محترم در صورت نیاز به استفاده از این خدمات، پس از تکمیل فرم های مربوط به نوع آزمایش و ارسال آن به دفتر پذیرش آزمایشگاه مرکزی می توانند نمونه های خود را تحویل و نتایج مورد نیاز را با مشاوره کارشناسان مرکز دریافت کنند.

 تخفیف ویژه درارائه خدمات دستگاهي ( HPLC ، GC/MASS و اسپكتروفتومتر ) در آزمايشگاه مركزي

به اطلاع اساتيد و دانشجويان محترم در مقاطع تحصيلات تكميلي پرديس كشاورزي و منابع طبيعي دانشگاه تهران مي‌رساند كه دستگاه‌هاي HPLC ، GC/MASS و اسپكتروفتومتر موجود در آزمايشگاه مركزي پرديس از تاريخ ۰۵/‏۰۲/‏۱۴۰۰‬ لغايت پايان شهريور ماه سال جاري، آماده ارائه خدمات با تخفيف ويژه ۴۰% مازاد بر تخفيف‌هاي قبلي اين آزمايشگاه است. ضمناً، با توجه به اتصال آزمايشگاه مركزي به سامانه شبكه راهبردي معاونت محترم رياست جمهوري امكان دريافت ۵۰ در صد مبلغ نهايي از طريق گرنت اهدايي اين شبكه خواهد بود. آدرس شبكه براي فعال سازي و استفاده از گرنت هاي اهدايي از قرار زير است: https://labsnet.ir مراتب جهت استحضار اساتيد و همكاران محترم جهت استفاده از دستگاه‌هاي مذكور اعلام مي‌شود. تماس با ما آدرس: کرج- بلوار امام زاده حسن، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران- آزمایشگاه مرکزی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران- کد پستی: 77871-31587 پست الکترونیکی: centrallab.can@ut.ac.ir تلفکس: 32245971-26-98+

اطلاعات بیشتر
  2014© تمامی حقوق این سایت متعلق به پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران است.
پردیس كشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران - كرج - ایران - صندوق پستی: 4111
لطفا پیشنهادات خود را به آدرس madadi@ut.ac.ir ارسال نمایید.