آزمایشگاه مرکزی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در سال 1389 تاسیس و در راستای فراهم کردن تجهیزات پیشرفته و حساس و ارائه خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی دقیق به تمامی رشته های این پردیس و سایر دانشگاه های کشور فعالیت می کند. این خدمات در دو بخش تجزیه شیمیایی مواد و ژنتیک و بیوتکنولوژی می باشند.

محققین محترم در صورت نیاز به استفاده از این خدمات، پس از تکمیل فرم های مربوط به نوع آزمایش و ارسال آن به دفتر پذیرش آزمایشگاه مرکزی می توانند نمونه های خود را تحویل و نتایج مورد نیاز را با مشاوره کارشناسان مرکز دریافت کنند.

 دعوت به همکاری

بدینوسیله اعلام می دارد که آزمايشگاه مركزي پرديس كشاورزي و منابع طبيعي دانشگاه تهران به همکاری تعدادی از دانشجویان سال اول دوره دکتری در رشته های زراعت و اصلاح نباتات، باغبانی، صنایع غذایی، علوم دامی، خاکشناسی، گیاهپزشکی و شیلات مشغول به تحصیل در پرديس كشاورزي و منابع طبيعي دانشگاه تهران نیاز دارد. دانشجویان عزیزی که علاقمند به کار در آزمایشگاه در ساعات اداری (بصورت پاره وقت) می باشند، خواهشمند است رزومه تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ 15/02/1396 از طریق ایمیل centrallab.can@ut.ac.ir ارسال نمایند. پذیرفته شدگان نهایی از طریق بررسی رزومه تحصیلی، نوع همکاری ممکن و مصاحبه انتخاب خواهند شد.

اطلاعات بیشتر
  2014© تمامی حقوق این سایت متعلق به پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران است.
پردیس كشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران - كرج - ایران - صندوق پستی: 4111
لطفا پیشنهادات خود را به آدرس webadmin@can.ut.ac.ir ارسال نمایید.